LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. ADAMA MICKIEWICZA W OPOLU LUBELSKIM


Udział w Manufakturze Smaków

Tak jak co roku nasza szkoła wzięła aktywny udział w lokalnym wydarzeniu promującym Opole Lubelskie- Manufakturze Smaków. I jak co roku była to okazja do zaprezentowania naszej placówki w środowisku . Wszyscy nauczyciele i uczniowie uczestniczyli w

zobacz zdjęcia z Obchodów

korowodzie –ubrani w koszulki z logo naszej szkoły i z biało-żółtymi balonami (również z logo ). Nasze stoisko w parku miejskim przedstawiało bogatą przeszłość liceum (już prawie 70-letnią!) , barwną teraźniejszość (ze zdjęciami z wyjazdów zagranicznych, wycieczek szkolnych, konkursów, zawodów, itp.) i pełną nadziei przyszłość (z kalendarium pełnym wydarzeń na przyszły rok szkolny). Oprawę plastyczną stoiska dopełniały puchary – dowody sukcesów sportowych naszych uczniów czy wykonane przez uczniów kompozycje kwiatowe.

W ten sposób po raz już kolejny przypomnieliśmy, że Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim - to szkoła z tradycjami , szkoła, która już od dawna jest integralną częścią naszego powiatu i miasta oraz placówką przyjazną uczniom, rodzicom i środowisku lokalnemu.

18 czerwca 2013