Ogłoszenia dyrektora

Konsultacje dla rodziców

2 października 2013 r. w godz. od 15.00 do 16.00 odbędą się konsultacje dla rodziców.

28 września 2013

Spotkanie w Szwecji - rekrutacja

W dniach 13-18 października odbędzie się kolejne spotkanie nauczycieli i uczniów realizujących projekt „The European classroom-discovering our countries together” w Sztokholmie, Szwecja. Będzie w nim BEZPŁATNIE uczestniczyć co najmniej 2 nauczycieli i 9 uczniów z naszej szkoły. Aby wziąć udział w ww wyjeździe należy: 1.Zadeklarować przyjęcie ucznia z zagranicy podczas wizyty w naszej szkole – marzec 2014 2.Wykonać film, plakat lub obraz ilustrujący w sposób kreatywny jeden z poniższych tematów: - Kampania na temat zrównoważonego środowiska pod hasłem “Be smart – Be green” („Bądź mądry – Żyj ekologicznie”) lub “Be responsible – save natural resources!” („Bądź odpowiedzialny – oszczędzaj zasoby naturalne!”). - Reklama korzyści wynikających z recyklingu w Twoim kraju, pod hasłem “Think global, act local” („Myśl globalnie, działaj lokalnie”). 3. Wykazać się praktyczną znajomością języka angielskiego podczas „rozmowy kwalifikacyjnej”. Prace – film, plakat należy składać do dnia 27 maja 2013 roku do p. M. Romanowskiej lub p. M. Batyry. Rozmowa odbędzie się 28-29 maja.

13 maja 2013

Z COMENIUSEM DO ANGLII

W DNIACH 11-16 MARCA 2013 ROKU ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE PROJEKTOWE SZKÓŁ REALIZUJĄCYCH PROJEKT „THE EUROPEAN CLASSROOM- DISCOVERING OUR COUNTRIES TOGETHER”(szkół z Niemiec, Anglii, Węgier i Szwecji) w LYTHAM ST. ANNES. Przed spotkaniem projektowym (10 marca) planowany jest co najmniej 1-dniowy pobyt w Londynie. Z naszej szkoły w spotkaniu uczestniczyć będzie 10 uczniów z klas pierwszych i drugich. O wyborze uczestników decydować będzie stopień spełnienia wstępnych warunków i rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim. Warunki wstępne: - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - możliwość zakwaterowania ucznia/ uczniów z zagranicy podczas spotkania w Polsce w marcu 2014 roku, - pozytywna opinia wychowawcy klasy. Chętnych do uczestnictwa w wyjeździe przyjmuje p. M. Romanowska i p. M. Batyry do dnia 6 grudnia 2012 roku. Rozmowa planowana jest na dzień 10 grudnia.

04 grudnia 2012

Wywiadówka

Informujemy, że 14 listopada 2012 roku o godz. 16. 30 odbędzie się zebranie rodzicielskie.

07 listopada 2012